KOTEX

Tablo Görünüm:
Hızlı Görüntüle

Kotex Active Günlük Ped 32'li

9,90TL

Kotex Active Günlük Ped 32'li..

Hızlı Görüntüle

Kotex Active Hijyenik Ped Ultra Extra Normal 8 li

9,90TL

Kotex Active Hijyenik Ped Ultra Extra Normal 8 li..

Hızlı Görüntüle

Kotex Active Hijyenik Ped Ultra Extra Uzun 7 li

8,90TL

Kotex Active Hijyenik Ped Ultra Extra Uzun 7 li..

Hızlı Görüntüle

Kotex Active Hijyenik Ped Ultra Normal 24 lü

15,90TL

Kotex Active Hijyenik Ped Ultra Normal 24 lü..

Hızlı Görüntüle

Kotex Active Quadro Uzun 18'li

15,90TL

Kotex Active Quadro Uzun 18'li..

Hızlı Görüntüle

Kotex Hijyenik Ped Gece 18+18+18'li Set

46,90TL

Kotex Hijyenik Ped Gece 18+18+18'li Set ULTRA KANATLI GECEEn yoğun gün ve geceler için3 Özellik 1 AradaPamuksu üst yüzeyi ve ipeksi dokuya sahip kanatları ile Kotex, cildinize hak ettiği yumuşaklığı sağlar.Sızıntıları önlemek için geliştirilmiş Hızlı Emici Merkezi ve koruma kanalları ile üstün koruma sağlar.Ergonomik tasarımı ve geliştirilmiş kanat..

Hızlı Görüntüle

Kotex Hijyenik Ped Gece 18+18+18+18'li Set

59,90TL

Kotex Hijyenik Ped Gece 18+18+18+18'li Set ULTRA KANATLI GECEEn yoğun gün ve geceler için3 Özellik 1 AradaPamuksu üst yüzeyi ve ipeksi dokuya sahip kanatları ile Kotex, cildinize hak ettiği yumuşaklığı sağlar.Sızıntıları önlemek için geliştirilmiş Hızlı Emici Merkezi ve koruma kanalları ile üstün koruma sağlar.Ergonomik tasarımı ve geliştirilmiş ka..

Hızlı Görüntüle

Kotex Hijyenik Ped Normal 28+28+28'li Set

43,90TL

Kotex Hijyenik Ped Normal 28+28+28'li Set ULTRA KANATLI NORMALNormal yoğunlukta günler için3 Özellik 1 AradaPamuksu üst yüzeyi ve ipeksi dokuya sahip kanatları ile Kotex, cildinize hak ettiği yumuşaklığı sağlar.Sızıntıları önlemek için geliştirilmiş Hızlı Emici Merkezi ve koruma kanalları ile üstün koruma sağlar.Ergonomik tasarımı ve geliştiri..

Hızlı Görüntüle

Kotex Hijyenik Ped Ultra Extra Gece

4,90TL

Kotex Hijyenik Ped Ultra Extra Gece ULTRA KANATLI GECEEn yoğun gün ve geceler için3 Özellik 1 AradaPamuksu üst yüzeyi ve ipeksi dokuya sahip kanatları ile Kotex, cildinize hak ettiği yumuşaklığı sağlar.Sızıntıları önlemek için geliştirilmiş Hızlı Emici Merkezi ve koruma kanalları ile üstün koruma sağlar.Ergonomik tasarımı ve geliştirilmiş kanatları..

Hızlı Görüntüle

Kotex Hijyenik Ped Ultra Extra Gece X 2 Adet

9,50TL

Kotex Hijyenik Ped Ultra Extra Gece X 2 Adet ULTRA KANATLI GECEEn yoğun gün ve geceler için3 Özellik 1 AradaPamuksu üst yüzeyi ve ipeksi dokuya sahip kanatları ile Kotex, cildinize hak ettiği yumuşaklığı sağlar.Sızıntıları önlemek için geliştirilmiş Hızlı Emici Merkezi ve koruma kanalları ile üstün koruma sağlar.Ergonomik tasarımı ve geliştiri..

Hızlı Görüntüle

Kotex Hijyenik Ped Ultra Extra Gece X 3 Adet

14,25TL

Kotex Hijyenik Ped Ultra Extra Gece X 3 Adet ULTRA KANATLI GECEEn yoğun gün ve geceler için3 Özellik 1 AradaPamuksu üst yüzeyi ve ipeksi dokuya sahip kanatları ile Kotex, cildinize hak ettiği yumuşaklığı sağlar.Sızıntıları önlemek için geliştirilmiş Hızlı Emici Merkezi ve koruma kanalları ile üstün koruma sağlar.Ergonomik tasarımı ve geliştiri..

Hızlı Görüntüle

Kotex Hijyenik Ped Ultra Extra Normal

4,90TL

Kotex Hijyenik Ped Ultra Extra Normal ULTRA KANATLI NORMALNormal yoğunlukta günler için3 Özellik 1 AradaPamuksu üst yüzeyi ve ipeksi dokuya sahip kanatları ile Kotex, cildinize hak ettiği yumuşaklığı sağlar.Sızıntıları önlemek için geliştirilmiş Hızlı Emici Merkezi ve koruma kanalları ile üstün koruma sağlar.Ergonomik tasarımı ve geliştirilmiş..

Hızlı Görüntüle

Kotex Hijyenik Ped Ultra Extra Normal X 2 Adet

9,50TL

Kotex Hijyenik Ped Ultra Extra Normal X 2 Adet ULTRA KANATLI NORMALNormal yoğunlukta günler için3 Özellik 1 AradaPamuksu üst yüzeyi ve ipeksi dokuya sahip kanatları ile Kotex, cildinize hak ettiği yumuşaklığı sağlar.Sızıntıları önlemek için geliştirilmiş Hızlı Emici Merkezi ve koruma kanalları ile üstün koruma sağlar.Ergonomik tasarımı ve geliştiri..

Hızlı Görüntüle

Kotex Hijyenik Ped Ultra Extra Normal X 3 Adet

14,25TL

Kotex Hijyenik Ped Ultra Extra Normal X 3 AdetULTRA KANATLI NORMALNormal yoğunlukta günler için3 Özellik 1 AradaPamuksu üst yüzeyi ve ipeksi dokuya sahip kanatları ile Kotex, cildinize hak ettiği yumuşaklığı sağlar.Sızıntıları önlemek için geliştirilmiş Hızlı Emici Merkezi ve koruma kanalları ile üstün koruma sağlar.Ergonomik tasarımı ve geliştiril..

Hızlı Görüntüle

Kotex Hijyenik Ped Ultra Extra Uzun

4,90TL

Kotex Hijyenik Ped Ultra Extra Uzun ULTRA KANATLI GECEEn yoğun gün ve geceler için3 Özellik 1 AradaPamuksu üst yüzeyi ve ipeksi dokuya sahip kanatları ile Kotex, cildinize hak ettiği yumuşaklığı sağlar.Sızıntıları önlemek için geliştirilmiş Hızlı Emici Merkezi ve koruma kanalları ile üstün koruma sağlar.Ergonomik tasarımı ve geliştirilmiş kana..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 25 (2 Sayfa)