Kotex

Tablo Görünüm:

Kotex Active Hijyenik Ped Ultra Extra Normal 8 li

4,90TL

Kotex Active Hijyenik Ped Ultra Extra Normal 8 li..

Kotex Active Hijyenik Ped Ultra Extra Uzun 7 li

4,90TL

Kotex Active Hijyenik Ped Ultra Extra Uzun 7 li..

Kotex Active Hijyenik Ped Ultra Normal 24 lü

14,75TL

Kotex Active Hijyenik Ped Ultra Normal 24 lü..

Kotex Active Quadro Uzun 18'li

29,90TL

Kotex Active Quadro Uzun 18'li..

Kotex Günlük Active 16 lı

8,90TL

Kotex Günlük Active 16 lı..

Kotex Günlük Active 32 li

16,90TL

Kotex Günlük Active 32 li..

Kotex Hijyenik Ped Gece 18+18+18'li Set

43,90TL

Kotex Hijyenik Ped Gece 18+18+18'li Set ULTRA KANATLI GECEEn yoğun gün ve geceler için3 Özellik 1 AradaPamuksu üst yüzeyi ve ipeksi dokuya sahip kanatları ile Kotex, cildinize hak ettiği yumuşaklığı sağlar.Sızıntıları önlemek için geliştirilmiş Hızlı Emici Merkezi ve koruma kanalları ile üstün koruma sağlar.Ergonomik tasarımı ve geliştirilmiş kanat..

Kotex Hijyenik Ped Normal 28+28+28'li Set

43,90TL

Kotex Hijyenik Ped Normal 28+28+28'li Set ULTRA KANATLI NORMALNormal yoğunlukta günler için3 Özellik 1 AradaPamuksu üst yüzeyi ve ipeksi dokuya sahip kanatları ile Kotex, cildinize hak ettiği yumuşaklığı sağlar.Sızıntıları önlemek için geliştirilmiş Hızlı Emici Merkezi ve koruma kanalları ile üstün koruma sağlar.Ergonomik tasarımı ve geliştiri..

Kotex Hijyenik Ped Ultra Extra Gece

4,90TL

Kotex Hijyenik Ped Ultra Extra Gece ULTRA KANATLI GECEEn yoğun gün ve geceler için3 Özellik 1 AradaPamuksu üst yüzeyi ve ipeksi dokuya sahip kanatları ile Kotex, cildinize hak ettiği yumuşaklığı sağlar.Sızıntıları önlemek için geliştirilmiş Hızlı Emici Merkezi ve koruma kanalları ile üstün koruma sağlar.Ergonomik tasarımı ve geliştirilmiş kanatları..

Kotex Hijyenik Ped Ultra Extra Gece X 2 Adet

9,50TL

Kotex Hijyenik Ped Ultra Extra Gece X 2 Adet ULTRA KANATLI GECEEn yoğun gün ve geceler için3 Özellik 1 AradaPamuksu üst yüzeyi ve ipeksi dokuya sahip kanatları ile Kotex, cildinize hak ettiği yumuşaklığı sağlar.Sızıntıları önlemek için geliştirilmiş Hızlı Emici Merkezi ve koruma kanalları ile üstün koruma sağlar.Ergonomik tasarımı ve geliştiri..

Kotex Hijyenik Ped Ultra Extra Gece X 3 Adet

14,25TL

Kotex Hijyenik Ped Ultra Extra Gece X 3 Adet ULTRA KANATLI GECEEn yoğun gün ve geceler için3 Özellik 1 AradaPamuksu üst yüzeyi ve ipeksi dokuya sahip kanatları ile Kotex, cildinize hak ettiği yumuşaklığı sağlar.Sızıntıları önlemek için geliştirilmiş Hızlı Emici Merkezi ve koruma kanalları ile üstün koruma sağlar.Ergonomik tasarımı ve geliştiri..

Kotex Hijyenik Ped Ultra Extra Normal

4,90TL

Kotex Hijyenik Ped Ultra Extra Normal ULTRA KANATLI NORMALNormal yoğunlukta günler için3 Özellik 1 AradaPamuksu üst yüzeyi ve ipeksi dokuya sahip kanatları ile Kotex, cildinize hak ettiği yumuşaklığı sağlar.Sızıntıları önlemek için geliştirilmiş Hızlı Emici Merkezi ve koruma kanalları ile üstün koruma sağlar.Ergonomik tasarımı ve geliştirilmiş..

Kotex Hijyenik Ped Ultra Extra Normal X 2 Adet

9,50TL

Kotex Hijyenik Ped Ultra Extra Normal X 2 Adet ULTRA KANATLI NORMALNormal yoğunlukta günler için3 Özellik 1 AradaPamuksu üst yüzeyi ve ipeksi dokuya sahip kanatları ile Kotex, cildinize hak ettiği yumuşaklığı sağlar.Sızıntıları önlemek için geliştirilmiş Hızlı Emici Merkezi ve koruma kanalları ile üstün koruma sağlar.Ergonomik tasarımı ve geliştiri..

Kotex Hijyenik Ped Ultra Extra Normal X 3 Adet

14,25TL

Kotex Hijyenik Ped Ultra Extra Normal X 3 AdetULTRA KANATLI NORMALNormal yoğunlukta günler için3 Özellik 1 AradaPamuksu üst yüzeyi ve ipeksi dokuya sahip kanatları ile Kotex, cildinize hak ettiği yumuşaklığı sağlar.Sızıntıları önlemek için geliştirilmiş Hızlı Emici Merkezi ve koruma kanalları ile üstün koruma sağlar.Ergonomik tasarımı ve geliştiril..

Kotex Hijyenik Ped Ultra Extra Uzun

4,90TL

Kotex Hijyenik Ped Ultra Extra Uzun ULTRA KANATLI GECEEn yoğun gün ve geceler için3 Özellik 1 AradaPamuksu üst yüzeyi ve ipeksi dokuya sahip kanatları ile Kotex, cildinize hak ettiği yumuşaklığı sağlar.Sızıntıları önlemek için geliştirilmiş Hızlı Emici Merkezi ve koruma kanalları ile üstün koruma sağlar.Ergonomik tasarımı ve geliştirilmiş kana..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 24 (2 Sayfa)