KOTEX

Tablo Görünüm:

Kotex Active Hijyenik Ped Ultra Normal 24 lü

14,75TL

Kotex Active Hijyenik Ped Ultra Normal 24 lü..

Kotex Active Quadro Uzun 18'li

29,90TL

Kotex Active Quadro Uzun 18'li..

Kotex Hijyenik Ped Gece 18+18+18'li Set

43,90TL

Kotex Hijyenik Ped Gece 18+18+18'li Set ULTRA KANATLI GECEEn yoğun gün ve geceler için3 Özellik 1 AradaPamuksu üst yüzeyi ve ipeksi dokuya sahip kanatları ile Kotex, cildinize hak ettiği yumuşaklığı sağlar.Sızıntıları önlemek için geliştirilmiş Hızlı Emici Merkezi ve koruma kanalları ile üstün koruma sağlar.Ergonomik tasarımı ve geliştirilmiş kanat..

Kotex Hijyenik Ped Normal 28+28+28'li Set

43,90TL

Kotex Hijyenik Ped Normal 28+28+28'li Set ULTRA KANATLI NORMALNormal yoğunlukta günler için3 Özellik 1 AradaPamuksu üst yüzeyi ve ipeksi dokuya sahip kanatları ile Kotex, cildinize hak ettiği yumuşaklığı sağlar.Sızıntıları önlemek için geliştirilmiş Hızlı Emici Merkezi ve koruma kanalları ile üstün koruma sağlar.Ergonomik tasarımı ve geliştiri..

Kotex Hijyenik Ped Ultra Extra Gece

4,90TL

Kotex Hijyenik Ped Ultra Extra Gece ULTRA KANATLI GECEEn yoğun gün ve geceler için3 Özellik 1 AradaPamuksu üst yüzeyi ve ipeksi dokuya sahip kanatları ile Kotex, cildinize hak ettiği yumuşaklığı sağlar.Sızıntıları önlemek için geliştirilmiş Hızlı Emici Merkezi ve koruma kanalları ile üstün koruma sağlar.Ergonomik tasarımı ve geliştirilmiş kanatları..

Kotex Hijyenik Ped Ultra Extra Gece X 2 Adet

9,50TL

Kotex Hijyenik Ped Ultra Extra Gece X 2 Adet ULTRA KANATLI GECEEn yoğun gün ve geceler için3 Özellik 1 AradaPamuksu üst yüzeyi ve ipeksi dokuya sahip kanatları ile Kotex, cildinize hak ettiği yumuşaklığı sağlar.Sızıntıları önlemek için geliştirilmiş Hızlı Emici Merkezi ve koruma kanalları ile üstün koruma sağlar.Ergonomik tasarımı ve geliştiri..

Kotex Hijyenik Ped Ultra Extra Gece X 3 Adet

14,25TL

Kotex Hijyenik Ped Ultra Extra Gece X 3 Adet ULTRA KANATLI GECEEn yoğun gün ve geceler için3 Özellik 1 AradaPamuksu üst yüzeyi ve ipeksi dokuya sahip kanatları ile Kotex, cildinize hak ettiği yumuşaklığı sağlar.Sızıntıları önlemek için geliştirilmiş Hızlı Emici Merkezi ve koruma kanalları ile üstün koruma sağlar.Ergonomik tasarımı ve geliştiri..

Kotex Hijyenik Ped Ultra Extra Normal

4,90TL

Kotex Hijyenik Ped Ultra Extra Normal ULTRA KANATLI NORMALNormal yoğunlukta günler için3 Özellik 1 AradaPamuksu üst yüzeyi ve ipeksi dokuya sahip kanatları ile Kotex, cildinize hak ettiği yumuşaklığı sağlar.Sızıntıları önlemek için geliştirilmiş Hızlı Emici Merkezi ve koruma kanalları ile üstün koruma sağlar.Ergonomik tasarımı ve geliştirilmiş..

Kotex Hijyenik Ped Ultra Extra Normal X 2 Adet

9,50TL

Kotex Hijyenik Ped Ultra Extra Normal X 2 Adet ULTRA KANATLI NORMALNormal yoğunlukta günler için3 Özellik 1 AradaPamuksu üst yüzeyi ve ipeksi dokuya sahip kanatları ile Kotex, cildinize hak ettiği yumuşaklığı sağlar.Sızıntıları önlemek için geliştirilmiş Hızlı Emici Merkezi ve koruma kanalları ile üstün koruma sağlar.Ergonomik tasarımı ve geliştiri..

Kotex Hijyenik Ped Ultra Extra Normal X 3 Adet

14,25TL

Kotex Hijyenik Ped Ultra Extra Normal X 3 AdetULTRA KANATLI NORMALNormal yoğunlukta günler için3 Özellik 1 AradaPamuksu üst yüzeyi ve ipeksi dokuya sahip kanatları ile Kotex, cildinize hak ettiği yumuşaklığı sağlar.Sızıntıları önlemek için geliştirilmiş Hızlı Emici Merkezi ve koruma kanalları ile üstün koruma sağlar.Ergonomik tasarımı ve geliştiril..

Kotex Hijyenik Ped Ultra Extra Uzun

4,90TL

Kotex Hijyenik Ped Ultra Extra Uzun ULTRA KANATLI GECEEn yoğun gün ve geceler için3 Özellik 1 AradaPamuksu üst yüzeyi ve ipeksi dokuya sahip kanatları ile Kotex, cildinize hak ettiği yumuşaklığı sağlar.Sızıntıları önlemek için geliştirilmiş Hızlı Emici Merkezi ve koruma kanalları ile üstün koruma sağlar.Ergonomik tasarımı ve geliştirilmiş kana..

Kotex Hijyenik Ped Ultra Extra Uzun X 2 Adet

9,50TL

Kotex Hijyenik Ped Ultra Extra Uzun X 2 Adet ULTRA KANATLI NORMALNormal yoğunlukta günler için3 Özellik 1 AradaPamuksu üst yüzeyi ve ipeksi dokuya sahip kanatları ile Kotex, cildinize hak ettiği yumuşaklığı sağlar.Sızıntıları önlemek için geliştirilmiş Hızlı Emici Merkezi ve koruma kanalları ile üstün koruma sağlar.Ergonomik tasarımı ve geliştirilm..

Kotex Hijyenik Ped Ultra Extra Uzun X 3 Adet

14,25TL

Kotex Hijyenik Ped Ultra Extra Uzun X 3 AdetNormal yoğunlukta günler için3 Özellik 1 AradaPamuksu üst yüzeyi ve ipeksi dokuya sahip kanatları ile Kotex, cildinize hak ettiği yumuşaklığı sağlar.Sızıntıları önlemek için geliştirilmiş Hızlı Emici Merkezi ve koruma kanalları ile üstün koruma sağlar.Ergonomik tasarımı ve geliştirilmiş kanatları ile iç ç..

Kotex Hijyenik Ped Uzun 22+22+22'li Set

43,90TL

Kotex Hijyenik Ped Uzun 22+22+22'li SetYoğun günler için3 Özellik 1 AradaPamuksu üst yüzeyi ve ipeksi dokuya sahip kanatları ile Kotex, cildinize hak ettiği yumuşaklığı sağlar.Sızıntıları önlemek için geliştirilmiş Hızlı Emici Merkezi ve koruma kanalları ile üstün koruma sağlar.Ergonomik tasarımı ve geliştirilmiş kanatları ile iç çamaşırınıza mükem..

Kotex Ultra Gece 18+18 2'li Paket

28,90TL

Kotex Ultra Gece 18+18 2'li Paket ULTRA KANATLI GECEEn yoğun gün ve geceler için3 Özellik 1 AradaPamuksu üst yüzeyi ve ipeksi dokuya sahip kanatları ile Kotex, cildinize hak ettiği yumuşaklığı sağlar.Sızıntıları önlemek için geliştirilmiş Hızlı Emici Merkezi ve koruma kanalları ile üstün koruma sağlar.Ergonomik tasarımı ve geliştirilmiş kanatları i..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 20 (2 Sayfa)