COLGATE

Tablo Görünüm:
Hızlı Görüntüle

Colgate 360 Optik Beyaz Diş Fırçası Orta 1+1

19,90TL

Colgate 360 Optik Beyaz Diş Fırçası Orta 1+1..

Hızlı Görüntüle

Colgate Çocuk Diş Fırçası Ekstra Yumuşak (0-2 Yaş)

9,90TL

Colgate Çocuk Diş Fırçası Ekstra Yumuşak (0-2 Yaş)0-2 yaş bebek ekstra yumuşak diş fırçası Küçük ellere uyacak şekilde tasarlanmıştır. Düzenli kullanımı özendirmek için fırçalarken konfor sağlar...

Hızlı Görüntüle

Colgate Diş Fırçası 360 Optic White Medium

13,90TL

Colgate Diş Fırçası 360 Optic White Medium Colgate Diş Fırçası 360 Optic White Medium Ağız bakım ürünleri arasında can alıcı öneme sahip olan hiç kuşkusuz diş fırçalarıdır. ..

Hızlı Görüntüle

Colgate Diş Fırçası 360 Whole Mouth Clean

13,90TL

Colgate Diş Fırçası 360 Whole Mouth Clean Colgate Diş Fırçası 360 Whole Mouth Clean Ağız bakım ürünleri arasında can alıcı öneme sahip olan hiç kuşkusuz diş fırçalarıdır...

Hızlı Görüntüle

Colgate Diş Fırçası Charcoal Siyah Medium Orta

13,90TL

Colgate Diş Fırçası Charcoal Siyah Medium OrtaColgate Diş Fırçası Charcoal Siyah Medium Orta Ağız bakım ürünleri arasında can alıcı öneme sahip olan hiç kuşkusuz diş fırçalarıdır...

Hızlı Görüntüle

Colgate Diş Fırçası Max Fresh Medium Orta

13,90TL

Colgate Diş Fırçası Max Fresh Medium OrtaColgate Diş Fırçası 360 Optic White Medium Ağız bakım ürünleri arasında can alıcı öneme sahip olan hiç kuşkusuz diş fırçalarıdır. Colgate Max Fresh Medium Diş FırçasıDişlerin arasına derinlemesine ulaşarak diş plağı ve bakterileri etkili şekilde temizler. Ağzınızda ulaşılması güç bölgelerin temizlenmesi..

Hızlı Görüntüle

Colgate Diş Fırçası Premier

7,90TL

Colgate Diş Fırçası PremierColgate Diş Fırçası Premier CleanAğız ve diş sağlığı için düzenli olarak dişlerinizi fırçalamalı, diş fırçanızı düzenli olarak yenilemelisiniz. İşte bu noktada tercihiniz Colgate Diş Fırçası Premier Clean olabilir. Özel tasarımı sayesinde diş üzerindeki lekeleri temizlemeye yardımcı olan ürün, yuvarlak fırça kıllarına sah..

Hızlı Görüntüle

Colgate Diş Fırçası Premier 6 Adet

46,90TL

Colgate Diş Fırçası Premier 6 AdetColgate Diş Fırçası Premier CleanAğız ve diş sağlığı için düzenli olarak dişlerinizi fırçalamalı, diş fırçanızı düzenli olarak yenilemelisiniz. İşte bu noktada tercihiniz Colgate Diş Fırçası Premier Clean olabilir. Özel tasarımı sayesinde diş üzerindeki lekeleri temizlemeye yardımcı olan ürün, yuvarlak fırça kıllar..

Hızlı Görüntüle

Colgate Diş Macunu Optik Anında Beyazlık Extra Güç 75ml

16,90TL

Colgate Diş Macunu Optik Anında Beyazlık Extra Güç 75mlColgate Optik Beyaz Parıldayan Beyazlık Beyazlatıcı Diş Macunu 75 mlÜrün TanımıColgate Optic White* Parıldayan Beyazlık Diş Macunu içerdiği mikro-kristaller ile lekeleri güvenle giderir ve tartar oluşumunu engeller. 1 haftada 1 ton daha beyaz dişlere kavuşmanıza yardımcı olur.Faydaları1 Ha..

Hızlı Görüntüle

Colgate Diş Macunu Optik Anında Beyazlık İnstant 75ml

16,90TL

Colgate Diş Macunu Optik Anında Beyazlık İnstant 75mlColgate Optik Beyaz Extra Güç Beyazlatıcı Diş Macunu 75 mlÜrün TanımıColgate Optic White Extra Güç* diş macunu düzenli kullanım ile yüzey lekelerini yok eder ve yeni leke oluşumunu önlemeye yardımcı olur.Klinik olarak kanıtlanmış StainPro™ Sistemi ile çay ve kahvenin oluşturduğu inatçı lekelere k..

-38%
Hızlı Görüntüle

Colgate Diş Macunu Üç Etki 100 ML.

5,49TL 8,90TL

Colgate Diş Macunu Üç Etki 100 ML. Colgate® gelişmiş beyazlık klinik olarak kanıtlanmış aktif mikro kristaller içeren formülü ile dişlerin parlak bir görünüşe kavuşmasını sağlar .Colgate Üçlü Etki Diş Macunu 100 mlColgate Üçlü Etki diş macunu, çürüklere karşı maksimum koruma sağlar. Dişlerinizi temizler, doğal beyazlığına kavuşmasına yardımcı ..

Hızlı Görüntüle

Colgate Diş Macunu Üç Etki 100 ML. X 2 adet

10,50TL

Colgate Diş Macunu Üç Etki 100 ML. X 2 adetColgate® gelişmiş beyazlık klinik olarak kanıtlanmış aktif mikro kristaller içeren formülü ile dişlerin parlak bir görünüşe kavuşmasını sağlar .Colgate Üçlü Etki Diş Macunu 100 mlColgate Üçlü Etki diş macunu, çürüklere karşı maksimum koruma sağlar. Dişlerinizi temizler, doğal beyazlığına kavuşmasına yardım..

Hızlı Görüntüle

Colgate Diş Macunu Üç Etki 50 ML.

3,25TL

Colgate Diş Macunu Üç Etki 50 ML. Colgate® gelişmiş beyazlık klinik olarak kanıtlanmış aktif mikro kristaller içeren formülü ile dişlerin parlak bir görünüşe kavuşmasını sağlar .Colgate Üçlü Etki Diş Macunu 100 mlColgate Üçlü Etki diş macunu, çürüklere karşı maksimum koruma sağlar. Dişlerinizi temizler, doğal beyazlığına kavuşmasına yardımcı o..

Hızlı Görüntüle

Colgate Diş Macunu Üç Etki 50 ML. x 2 adet

5,90TL

Colgate Diş Macunu Üç Etki 50 ML. x 2 adetColgate® gelişmiş beyazlık klinik olarak kanıtlanmış aktif mikro kristaller içeren formülü ile dişlerin parlak bir görünüşe kavuşmasını sağlar .Colgate Üçlü Etki Diş Macunu Colgate Üçlü Etki diş macunu, çürüklere karşı maksimum koruma sağlar. Dişlerinizi temizler, doğal beyazlığına kavuşmasına yardımcı..

Hızlı Görüntüle

Colgate Extra Clean Orta Diş Fırçası 2+1

14,90TL

Colgate Extra Clean Orta Diş Fırçası 2+1..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 18 (2 Sayfa)