KOLESTON

Tablo Görünüm:
Hızlı Görüntüle

Koleston Kit 2/8 Mavi Siyah Saç Boyası

21,90TL

Koleston Kit 2/8 Mavi Siyah Saç Boyası..

Hızlı Görüntüle

Koleston Kit Saç Boyası 10/0 Çok Açık Sarı

21,90TL

Koleston Kit Saç Boyası 10/0 Çok Açık Sarı..

Hızlı Görüntüle

Koleston Kit Saç Boyası 12/0 Çok Açık Doğal Sarı

21,90TL

Koleston Kit Saç Boyası 12/0 Çok Açık Doğal Sarı Wella’nın derine işleme teknolojisi ve saçın derinliğine işleyen mikro seviyede iyileştirilmiş pigmentleriyle Koleston Krem saç boyası 8 haftaya kadar inanılmaz bir renk yoğunluğu sağlar.Manyetik renkleri her zaman fark edilir. Karşı konulmaz derecede yoğun. Ayrıca Krem Boya Kiti 15. Günde Renk ..

Hızlı Görüntüle

Koleston Kit Saç Boyası 12/1 Ekstra Küllü Sarı

21,90TL

Koleston Kit Saç Boyası 12/1 Ekstra Küllü Sarı Wella’nın derine işleme teknolojisi ve saçın derinliğine işleyen mikro seviyede iyileştirilmiş pigmentleriyle Koleston Krem saç boyası 8 haftaya kadar inanılmaz bir renk yoğunluğu sağlar.Manyetik renkleri her zaman fark edilir. Karşı konulmaz derecede yoğun. Ayrıca Krem Boya Kiti 15. Günde Renk Ak..

Hızlı Görüntüle

Koleston Kit Saç Boyası 12/11 Yoğun Küllü Sarı

21,90TL

Koleston Kit Saç Boyası 12/11 Yoğun Küllü Sarı Wella’nın derine işleme teknolojisi ve saçın derinliğine işleyen mikro seviyede iyileştirilmiş pigmentleriyle Koleston Krem saç boyası 8 haftaya kadar inanılmaz bir renk yoğunluğu sağlar.Manyetik renkleri her zaman fark edilir. Karşı konulmaz derecede yoğun. Ayrıca Krem Boya Kiti 15. Günde Renk Ak..

Hızlı Görüntüle

Koleston Kit Saç Boyası 12/81 Küllü İnci Sarısı

21,90TL

Koleston Kit Saç Boyası 12/81 Küllü İnci Sarısı Wella’nın derine işleme teknolojisi ve saçın derinliğine işleyen mikro seviyede iyileştirilmiş pigmentleriyle Koleston Krem saç boyası 8 haftaya kadar inanılmaz bir renk yoğunluğu sağlar.Manyetik renkleri her zaman fark edilir. Karşı konulmaz derecede yoğun. Ayrıca Krem Boya Kiti 15. Günde Renk A..

Hızlı Görüntüle

Koleston Kit Saç Boyası 2/0 Siyah

21,90TL

Koleston Kit Saç Boyası 2/0 Siyah Wella’nın derine işleme teknolojisi ve saçın derinliğine işleyen mikro seviyede iyileştirilmiş pigmentleriyle Koleston Krem saç boyası 8 haftaya kadar inanılmaz bir renk yoğunluğu sağlar.Manyetik renkleri her zaman fark edilir. Karşı konulmaz derecede yoğun. Ayrıca Krem Boya Kiti 15. Günde Renk Aktifleştirici ..

Hızlı Görüntüle

Koleston Kit Saç Boyası 20 Röfle

21,90TL

Koleston Kit Saç Boyası 20 Röfle Wella’nın derine işleme teknolojisi ve saçın derinliğine işleyen mikro seviyede iyileştirilmiş pigmentleriyle Koleston Krem saç boyası 8 haftaya kadar inanılmaz bir renk yoğunluğu sağlar.Manyetik renkleri her zaman fark edilir. Karşı konulmaz derecede yoğun. Ayrıca Krem Boya Kiti 15. Günde Renk Aktifleştirici i..

Hızlı Görüntüle

Koleston Kit Saç Boyası 3/0 Koyu Kahve

21,90TL

Koleston Kit Saç Boyası 3/0 Koyu KahveWella’nın derine işleme teknolojisi ve saçın derinliğine işleyen mikro seviyede iyileştirilmiş pigmentleriyle Koleston Krem saç boyası 8 haftaya kadar inanılmaz bir renk yoğunluğu sağlar.Manyetik renkleri her zaman fark edilir. Karşı konulmaz derecede yoğun. Ayrıca Krem Boya Kiti 15. Günde Renk Aktifleştirici i..

Hızlı Görüntüle

Koleston Kit Saç Boyası 3/4 K.Kestane

21,90TL

Koleston Kit Saç Boyası 3/4 K.Kestane Wella’nın derine işleme teknolojisi ve saçın derinliğine işleyen mikro seviyede iyileştirilmiş pigmentleriyle Koleston Krem saç boyası 8 haftaya kadar inanılmaz bir renk yoğunluğu sağlar.Manyetik renkleri her zaman fark edilir. Karşı konulmaz derecede yoğun. Ayrıca Krem Boya Kiti 15. Günde Renk Aktifleştirici i..

Hızlı Görüntüle

Koleston Kit Saç Boyası 3/66 Patlıcan Moru

21,90TL

Koleston Kit Saç Boyası 3/66 Patlıcan Moru Wella’nın derine işleme teknolojisi ve saçın derinliğine işleyen mikro seviyede iyileştirilmiş pigmentleriyle Koleston Krem saç boyası 8 haftaya kadar inanılmaz bir renk yoğunluğu sağlar.Manyetik renkleri her zaman fark edilir. Karşı konulmaz derecede yoğun. Ayrıca Krem Boya Kiti 15. Günde Renk Aktifl..

Hızlı Görüntüle

Koleston Kit Saç Boyası 4/0 Kahve

21,90TL

Koleston Kit Saç Boyası 4/0 Kahve Wella’nın derine işleme teknolojisi ve saçın derinliğine işleyen mikro seviyede iyileştirilmiş pigmentleriyle Koleston Krem saç boyası 8 haftaya kadar inanılmaz bir renk yoğunluğu sağlar.Manyetik renkleri her zaman fark edilir. Karşı konulmaz derecede yoğun. Ayrıca Krem Boya Kiti 15. Günde Renk Aktifleştirici içeri..

Hızlı Görüntüle

Koleston Kit Saç Boyası 4/6 K.Viyole

21,90TL

Koleston Kit Saç Boyası 4/6 K.ViyoleWella’nın derine işleme teknolojisi ve saçın derinliğine işleyen mikro seviyede iyileştirilmiş pigmentleriyle Koleston Krem saç boyası 8 haftaya kadar inanılmaz bir renk yoğunluğu sağlar.Manyetik renkleri her zaman fark edilir. Karşı konulmaz derecede yoğun. Ayrıca Krem Boya Kiti 15. Günde Renk Aktifleştirici içe..

Hızlı Görüntüle

Koleston Kit Saç Boyası 4/66 Sıcak Kızıl

21,90TL

Koleston Kit Saç Boyası 4/66 Sıcak Kızıl Wella’nın derine işleme teknolojisi ve saçın derinliğine işleyen mikro seviyede iyileştirilmiş pigmentleriyle Koleston Krem saç boyası 8 haftaya kadar inanılmaz bir renk yoğunluğu sağlar.Manyetik renkleri her zaman fark edilir. Karşı konulmaz derecede yoğun. Ayrıca Krem Boya Kiti 15. Günde Renk Aktifleş..

Hızlı Görüntüle

Koleston Kit Saç Boyası 4/77 Kadife Kahve

21,90TL

Koleston Kit Saç Boyası 4/77 Kadife Kahve Wella’nın derine işleme teknolojisi ve saçın derinliğine işleyen mikro seviyede iyileştirilmiş pigmentleriyle Koleston Krem saç boyası 8 haftaya kadar inanılmaz bir renk yoğunluğu sağlar.Manyetik renkleri her zaman fark edilir. Karşı konulmaz derecede yoğun. Ayrıca Krem Boya Kiti 15. Günde Renk Aktifle..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 98 (7 Sayfa)