Oral-B

Tablo Görünüm:

2'li Oral-B Complete Diş Fırçası+2'li İpana Diş Macunu Perfection 75ml + 75ml

39,90TL

2'li Oral-B Complete Diş Fırçası+2'li İpana Diş Macunu Perfection 75ml + 75ml Oral B complete deep clean manuel diş fırçası, dışarıda dişetlerinize nazikçe masaj yapan ve uyaran ve diş eti çizgisi boyunca temizlemeye yardımcı olan açılı kıllara sahiptir.Power tip kıllar ulaşılması zor bölgelere daha fazla ulaşmayı sağlarken, action cup kıllar ..

2'li Oral-B Complete Diş Fırçası+2'li İpana Diş Macunu.

39,90TL

2'li Oral-B Complete Diş Fırçası+2'li İpana Diş Macunu. Oral B complete deep clean manuel diş fırçası, dışarıda dişetlerinize nazikçe masaj yapan ve uyaran ve diş eti çizgisi boyunca temizlemeye yardımcı olan açılı kıllara sahiptir.Power tip kıllar ulaşılması zor bölgelere daha fazla ulaşmayı sağlarken, action cup kıllar temizleme kabiliyetini..

2'li Oral-B Deep Clean Diş Fırça+2'li İpana Diş Macunu AntiÇürük 65ml + 65ml

24,90TL

2'li Oral-B Deep Clean Diş Fırça+2'li İpana Diş Macunu AntiÇürük 65ml + 65mlOral B complete deep clean manuel diş fırçası, dışarıda dişetlerinize nazikçe masaj yapan ve uyaran ve diş eti çizgisi boyunca temizlemeye yardımcı olan açılı kıllara sahiptir.Power tip kıllar ulaşılması zor bölgelere daha fazla ulaşmayı sağlarken, action cup kıllar temizle..

2'li Oral-B Deep Clean Diş Fırçası+2'li İpana Diş Macunu Glamorous 75ml + 75ml

44,90TL

2'li Oral-B Deep Clean Diş Fırçası+2'li İpana Diş Macunu Glamorous 75ml + 75ml Oral B complete deep clean manuel diş fırçası, dışarıda dişetlerinize nazikçe masaj yapan ve uyaran ve diş eti çizgisi boyunca temizlemeye yardımcı olan açılı kıllara sahiptir.Power tip kıllar ulaşılması zor bölgelere daha fazla ulaşmayı sağlarken, action cup kıllar..

Oral-B 3D White Diş Fırçası (Soft-35)

11,90TL

Oral-B 3D White Diş Fırçası (Soft-35)..

Oral-B Ağız Duşu Yedek Başlığı Oxyjet 4'Lü

64,90TL

Oral-B Ağız Duşu Yedek Başlığı Oxyjet 4'Lü..

Oral-B D12 Vitality Cross Action Diş Fırçası

129,90TL

Oral-B D12 Vitality Cross Action Diş Fırçası..

Oral-b Diş Eti Bakımı 1+1 Diş Fırçası

16,90TL

Oral-b Diş Eti Bakımı 1+1 Diş FırçasıOral-B  Diş Fırçası diş telleri ve dişlerden bakteri plağını gidermek için V şeklinde kılları kullanır.Diş teli fırçası olarak kullanabildiği gibi diğer ortodontik tedaviler ile ilgili tel ve braketleri temizlemek için de kullanılabilir.Diş telleri etrafında hareket etmeye yardımcı olur.Arka dişlerinize ula..

Oral-B Diş Fırçası Advantage 3D Fresh Yumuşak

10,90TL

Oral-B Diş Fırçası Advantage 3D Fresh YumuşakOral-B  Diş Fırçası diş telleri ve dişlerden bakteri plağını gidermek için V şeklinde kılları kullanır.Diş teli fırçası olarak kullanabildiği gibi diğer ortodontik tedaviler ile ilgili tel ve braketleri temizlemek için de kullanılabilir.Diş telleri etrafında hareket etmeye yardımcı olur.Arka dişleri..

Oral-b Diş Fırçası Advantage Complete Anti Bakteriyel Orta

11,90TL

Oral-b Diş Fırçası Advantage Complete Anti Bakteriyel Orta..

Oral-B Diş Fırçası Advantage Complete Med.40 1+1 5 Yönlü

16,90TL

Oral-B Diş Fırçası Advantage Complete Med.40 1+1 5 Yönlü..

Oral-B Diş Fırçası Advantage Sensitive Soft-35 1+1

16,90TL

Oral-B Diş Fırçası Advantage Sensitive Soft-35 1+1Oral-B  Diş Fırçası diş telleri ve dişlerden bakteri plağını gidermek için V şeklinde kılları kullanır.Diş teli fırçası olarak kullanabildiği gibi diğer ortodontik tedaviler ile ilgili tel ve braketleri temizlemek için de kullanılabilir.Diş telleri etrafında hareket etmeye yardımcı olur.Arka di..

Oral-B Diş Fırçası Advantage Sensitive Soft-35 1+1 2 adet

33,90TL

Oral-B Diş Fırçası Advantage Sensitive Soft-35 1+1 2 adet Oral-B  Diş Fırçası diş telleri ve dişlerden bakteri plağını gidermek için V şeklinde kılları kullanır.Diş teli fırçası olarak kullanabildiği gibi diğer ortodontik tedaviler ile ilgili tel ve braketleri temizlemek için de kullanılabilir.Diş telleri etrafında hareket etmeye yardımcı olur..

Oral-B Diş Fırçası All-In-One 40 Orta (1+1)

16,90TL

Oral-B Diş Fırçası All-In-One 40 Orta (1+1) Oral-B  Diş Fırçası diş telleri ve dişlerden bakteri plağını gidermek için V şeklinde kılları kullanır.Diş teli fırçası olarak kullanabildiği gibi diğer ortodontik tedaviler ile ilgili tel ve braketleri temizlemek için de kullanılabilir.Diş telleri etrafında hareket etmeye yardımcı olur.Arka dişlerin..

Oral-B Diş Fırçası All-In-One 40 Orta (1+1) 2 adet

33,90TL

Oral-B Diş Fırçası All-In-One 40 Orta (1+1) 2 adet Oral-B  Diş Fırçası diş telleri ve dişlerden bakteri plağını gidermek için V şeklinde kılları kullanır.Diş teli fırçası olarak kullanabildiği gibi diğer ortodontik tedaviler ile ilgili tel ve braketleri temizlemek için de kullanılabilir.Diş telleri etrafında hareket etmeye yardımcı olur.Arka d..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 47 (4 Sayfa)