BİODER

Tablo Görünüm:
Hızlı Görüntüle

Bioder Bacak Ve Vücut Bandı 12'li Hassas ve Tüm Ciltler

22,90TL

Bioder Bacak Ve Vücut Bandı 12'li Hassas ve Tüm CiltlerHassas ciltler için geliştirilmiş sir ağda bandıdır.- İçeriğinde bulunan bitkisel formül tüyleri azaltmaya yardımcı olur.- Uzun süre pürüzsüzlük sağlar...

Hızlı Görüntüle

Bioder Biocure Tüy Azaltıcı 3x10 ml Vücut Kürü

79,90TL

Bioder Biocure Tüy Azaltıcı 3x10 ml Vücut KürüBİODER BIOCURE Tüy Azaltıcı Krem, istenmeyen tüyleri azaltmak ve tüy büyümesini yavaşlatmak amacıyla özel olarak geliştirilmiş Herbal Complex B ve bitkisel özler ile formüle edilmiştir. Sinerjik bir etki ile tüy çapında incelme, tüy sayısında azalma ve iki epilasyon arasında tüy çıkışında gecikme sağlar..

Hızlı Görüntüle

Bioder Bitkisel Tüy Dökücü Krem Erkeklere Özel 100 ml

22,90TL

Ürün Adı: Bioder Erkekler İçin Tüy Dökücü Krem 100 mlÜrün Markası: BioderÜrün Boyutu: 100 mlÖzet Bilgi: Erkekler için tüy giderici krem.Ürün Faydaları: Tüyleriniz dökülürken içeriğindeki tüy azaltıcı ekstre sayesinde tüy görünümünü azaltmaya yardımcı olur.Cildiniz pürüzsüz ve yumuşacık olur.Cildi derinlemesine nemlendirir.T..

Hızlı Görüntüle

Bioder Papatya Özlü Tüy Dökücü Krem 40 ml

14,90TL

İstenmeyen tüyleri azaltır, inceltir, geciktirirHassas ciltler için geliştirilmiş sir ağda bandıdır.- İçeriğinde bulunan bitkisel formül tüyleri azaltmaya yardımcı olur.- Uzun süre pürüzsüzlük sağlar.Nasıl Kullanılmalı: Temiz ve kuru cilde uygulayın. ..

Hızlı Görüntüle

Bioder Sir Ilık Ağda 250 ml

22,90TL

Bioder Sir Ilık Ağda 250 mlİçeriğindeki Reçine ile kısa tüyleri bile kökünden alır. Her kullanımda tüylerin azalmasını ve incelmesini sağlar. Tüy çıkışında gecikme özelliği sayesinde uzun süren pürüzsüzlük keyfi yaşatır. İçeriğindeki papatya özleri ile cildi nemlendirir, yatıştırır ve epilasyon nedeniyle oluşabilecek hassasiyeti azaltılmasına yardı..

Hızlı Görüntüle

Bioder Sir Ilık Ağda 250 ml X 2 Adet

41,90TL

Bioder Sir Ilık Ağda 250 ml X 2 Adetİçeriğindeki Reçine ile kısa tüyleri bile kökünden alır. Her kullanımda tüylerin azalmasını ve incelmesini sağlar. Tüy çıkışında gecikme özelliği sayesinde uzun süren pürüzsüzlük keyfi yaşatır. İçeriğindeki papatya özleri ile cildi nemlendirir, yatıştırır ve epilasyon nedeniyle oluşabilecek hassasiyeti azaltılmas..

Hızlı Görüntüle

Bioder Tüy Azaltıcı Karınca Yumurtası Yağı 30 ml

79,90TL

Bioder Bio Epilation Tüy Azaltıcı Karınca Yumurtası Yağı 30 mlÜrün Adı: Bioder Bio Epilation Tüy Azaltıcı Karınca Yumurtası Yağı 30 mlÜrün Markası: BioderÜrün Boyutu: 30 mlÖzet Bilgi: İstenmeyen tüyleri azaltılmasına yardımcı olur, inceltir, geciktirir.Ürün Faydaları: Karınca Yumurtası Yağı;İstenmeyen tüyleri azaltılmasına ..

Hızlı Görüntüle

Bioder Tüy Azaltıcı Kür 3 x 5 ml

69,90TL

Bioder Biocure Tüy Azaltıcı Kür 3 x 5 ml - Yüz BölgesiÜrün Adı: Bioder Biocure Tüy Azaltıcı Kür 3 x 5 ml - Yüz BölgesiÜrün Markası: BioderÜrün Boyutu: 3 x 5 mlÖzet Bilgi: Tüm cilt tipleri için geliştirilmiş tüy azaltıcı kür.Ürün Faydaları: Bioder, Herbal Complex B ve özel bitkisel özlerin konsantre ve güçlü birleşimi ile bi..

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)