SENSODYNE

Tablo Görünüm:

Sensodyne Diş Fırçası Sensitive Soft

8,90TL

Sensodyne Diş Fırçası Sensitive Soft - 8901571005383 - Diş Fırçası..

Sensodyne Diş İpi Expanding Floss

15,90TL

Sensodyne Diş İpi Expanding Floss - 8699522000432 - Diş İpi..

Sensodyne Diş İpi Gentle Tape

15,90TL

Sensodyne Diş İpi Gentle Tape - 8699522000456 - Diş İpi..

Sensodyne Diş Macunu Beyazlatıcı 75 ML.

23,90TL

Sensodyne Diş Macunu Beyazlatıcı 75 ML. Geliştirilmiş formülü ile hassas dişler için gün boyu koruma sağlar. Düzenli fırçalama ile plakları yok ederek diş eti sağlığının korunmasına yardımcı olur. İçeriğindeki florür ile dişlerinizi çürümeye karşı korur. Düşük aşındırıcı formülü ile diş üzerinde diş üzerinde oluşan lekeleri nazikçe ve etkin şe..

Sensodyne Diş Macunu Çok Yönlü Koruma 75 Ml

29,90TL

Sensodyne Diş Macunu Çok Yönlü Koruma 75 Ml Diş eti çekilmesi, dentinin açığa çıkmasının ve diş hassasiyetinin oluşmasının başlıca nedenlerinden biridir. Sensodyne Çok Yönlü Koruma, günde iki kez kullanıldığında diş eti sağlığını korumaya yardımcı olur...

Sensodyne Diş Macunu Derinlemesine Temizlik 75 ml

21,90TL

Sensodyne Diş Macunu Derinlemesine Temizlik 75 ml Sensodyne Derin Temizlik hassas dişlerde uzun süreli koruma sağlamaya yardımcı olur.* Köpük artırıcı teknolojisiyle gelişmiş temizlik ve uzun süreli ferahlık sağlar...

Sensodyne Diş Macunu Extra Fresh 100 ml.

16,90TL

Sensodyne Diş Macunu Extra Fresh 100 mlGeliştirilmiş formülü ile hassas dişler için gün boyu koruma sağlar. Düzenli fırçalama ile plakları yok eder ve sağlıklı diş etine kavuşmanıza yardımcı olur. İçeriğindeki florür ile dişlerinizi çürümeye karşı korur. Ekstra ferahlık için jel şerit içerir. Yeni naneli tadı ile ağzınızda temizlik ve ferahlık hiss..

Sensodyne Diş Macunu Extra Fresh 100 ml. 2 Adet

29,90TL

Sensodyne Diş Macunu Extra Fresh 100 mlGeliştirilmiş formülü ile hassas dişler için gün boyu koruma sağlar. Düzenli fırçalama ile plakları yok eder ve sağlıklı diş etine kavuşmanıza yardımcı olur. İçeriğindeki florür ile dişlerinizi çürümeye karşı korur. Ekstra ferahlık için jel şerit içerir. Yeni naneli tadı ile ağzınızda temizlik ve ferahlık hiss..

Sensodyne Diş Macunu Extra Fresh 50 ml.

12,90TL

Sensodyne Diş Macunu Extra Fresh 50 mlGeliştirilmiş formülü ile hassas dişler için gün boyu koruma sağlar. Düzenli fırçalama ile plakları yok eder ve sağlıklı diş etine kavuşmanıza yardımcı olur. İçeriğindeki florür ile dişlerinizi çürümeye karşı korur. Ekstra ferahlık için jel şerit içerir. Yeni naneli tadı ile ağzınızda temizlik ve ferahlık hissi..

Sensodyne Diş Macunu Florürlü 100Ml

16,90TL

Sensodyne Diş Macunu Florürlü 100MlGeliştirilmiş formülü ile hassas dişler için gün boyu koruma sağlar. Düzenli fırçalama ile plakları yok eder ve sağlıklı diş etine kavuşmanıza yardımcı olur. İçeriğindeki florür ile dişlerinizi çürümelere karşı korur. Yeni naneli tadı ile ağzınızda temizlik ve ferahlık hissi yaratır...

Sensodyne Diş Macunu Florürlü 100Ml 2 Adet

29,90TL

Sensodyne Diş Macunu Florürlü 100Ml 2 Adet Geliştirilmiş formülü ile hassas dişler için gün boyu koruma sağlar. Düzenli fırçalama ile plakları yok eder ve sağlıklı diş etine kavuşmanıza yardımcı olur. İçeriğindeki florür ile dişlerinizi çürümelere karşı korur. Yeni naneli tadı ile ağzınızda temizlik ve ferahlık hissi yaratır...

Sensodyne Diş Macunu Gentle Whitening 100ML.

21,50TL

Sensodyne Diş Macunu Gentle Whitening 100ML...

Sensodyne Diş Macunu Hızlı Rahatlama 75ml

27,90TL

Sensodyne Diş Macunu Hızlı Rahatlama 75mlSensodyne Hızlı Rahatlama dentin aşırı hassasiyetine karşı yalnızca 60 saniyede klinik olarak kanıtlanmış rahatlama sağlar. Benzersiz formülasyonu saniyeler içerisinde etki ederek dişinizin hassas bölgelerinde hızla bariyer oluşturmaya başlar. İlk fırçalamada rahatlatmaya başlar, ve düzenli fırçalamayla deva..

Sensodyne Diş Macunu Hızlı Rahatlama 75ml 2 Adet

46,90TL

Sensodyne Diş Macunu Hızlı Rahatlama 75ml 2 Adet Sensodyne Hızlı Rahatlama dentin aşırı hassasiyetine karşı yalnızca 60 saniyede klinik olarak kanıtlanmış rahatlama sağlar. Benzersiz formülasyonu saniyeler içerisinde etki ederek dişinizin hassas bölgelerinde hızla bariyer oluşturmaya başlar. İlk fırçalamada rahatlatmaya başlar, ve düzenli fırç..

Sensodyne Diş Macunu Hızlı Rahatlama Beyazlatıcı

29,90TL

Sensodyne Diş Macunu Hızlı Rahatlama Beyazlatıcı Sensodyne Hızlı Rahatlama Beyazlatıcı dentin aşırı hassasiyetine karşı yalnızca 60 saniyede klinik olarak kanıtlanmış rahatlama sağlarken diş minesini beyazlatır ve lekelenmayi önler. Benzersiz formülasyonu saniyeler içerisinde etki ederek dişinizin hassas bölgelerinde hızla bariyer oluşturmaya ..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 33 (3 Sayfa)