Pantene

Tablo Görünüm:

Pantene 3 Minute Saç Bakım Kremi Güç ve Parlaklık

11,90TL

Pantene 3 Minute Saç Bakım Kremi Güç ve Parlaklık Pantene tarafından piyasaya sunulan bu ürün sadece üç dakikada mucizevi şekilde etki ederek saçları güçlendiriyor ve kaybettiği parlaklığı yeniden kazandırıyor.Provitamin içeren saç kremi günlük bakım için zenginleştirilmiş.Yurt dışında kuaförlerin tercih ettiği bu ürün saça derinlemesine nüfuz eder..

Pantene 3 Minute Saç Bakım Kremi Gür Ve Güçlü

11,90TL

Pantene 3 Minute Saç Bakım Kremi Gür Ve Güçlü Pantene tarafından piyasaya sunulan bu ürün sadece üç dakikada mucizevi şekilde etki ederek saçları güçlendiriyor ve kaybettiği parlaklığı yeniden kazandırıyor.Provitamin içeren saç kremi günlük bakım için zenginleştirilmiş.Yurt dışında kuaförlerin tercih ettiği bu ürün saça derinlemesine nüfuz ederek k..

Stokta yok

Pantene 3 Minute Saç Bakım Kremi Nemlendirici

11,90TL

Pantene 3 Minute Saç Bakım Kremi Nemlendirici Pantene tarafından piyasaya sunulan bu ürün sadece üç dakikada mucizevi şekilde etki ederek saçları güçlendiriyor ve kaybettiği parlaklığı yeniden kazandırıyor.Provitamin içeren saç kremi günlük bakım için zenginleştirilmiş.Yurt dışında kuaförlerin tercih ettiği bu ürün saça derinlemesine nüfuz ederek k..

Pantene 3 Minute Saç Bakım Kremi Saç Dökülmesine Karşı

11,90TL

Pantene 3 Minute Saç Bakım Kremi Saç Dökülmesine KarşıPantene tarafından piyasaya sunulan bu ürün sadece üç dakikada mucizevi şekilde etki ederek saçları güçlendiriyor ve kaybettiği parlaklığı yeniden kazandırıyor.Provitamin içeren saç kremi günlük bakım için zenginleştirilmiş.Yurt dışında kuaförlerin tercih ettiği bu ürün saça derinlemesine nüfuz ..

Pantene Argan Yağı Terapisi Onarıcı ve Koruyucu Serum 100 ml.

16,90TL

Pantene Argan Yağı Terapisi Onarıcı ve Koruyucu Serum 100 ml.Pantene’de bulunan argan yağı ile zayıf ve yıpranmış saçlara onarıcı etki geliyor. Doğa koşulları ve günlük şekillendirme, saçlarınızı ağırlaştırır ve baş edilmesini zorlaştırarak saçlarınızın zayıflamasına ve yıpranmasına yol açabilir. Koruyucu gücünü saç bakım serumu olarak sunan Panten..

Pantene Argan Yağı Terapisi Serum 100 ml.

16,90TL

Pantene Argan Yağı Terapisi Serum 100 ml. Pantene’de bulunan argan yağı ile zayıf ve yıpranmış saçlara onarıcı etki geliyor. Doğa koşulları ve günlük şekillendirme, saçlarınızı ağırlaştırır ve baş edilmesini zorlaştırarak saçlarınızın zayıflamasına ve yıpranmasına yol açabilir. Koruyucu gücünü saç bakım serumu olarak sunan Pantene Argan Özlü Onarıc..

Pantene Belirgin Bukle 7/24 300ml Saç Kremi

14,50TL

Pantene Belirgin Bukle 7/24 300ml Saç Kremi Ultra-kremsi yapıdaki Pantene Pro-V formülü her bukleyi şekillendirir. Sabahtan akşama kadar, onları nem ve elektriklenmeden koruyarak belirgin şekilde kalmalarına yardımcı olur.Gün boyu hareketli ve dalgalı buklelerDurulanmayan kremKıvırcık ve söz dinlemeyen saçlar içinGelişmiş Pantene Pro-V formülü..

Pantene Belirgin Bukle 7/24 300ml Saç Kremi 2 Adet

28,25TL

Pantene Belirgin Bukle 7/24 300ml Saç Kremi 2 Adet Ultra-kremsi yapıdaki Pantene Pro-V formülü her bukleyi şekillendirir. Sabahtan akşama kadar, onları nem ve elektriklenmeden koruyarak belirgin şekilde kalmalarına yardımcı olur.Gün boyu hareketli ve dalgalı buklelerDurulanmayan kremKıvırcık ve söz dinlemeyen saçlar içinGelişmiş Pantene Pro-V ..

Pantene Kıvırcık Bakım 7/24 300ml Saç Kremi

14,50TL

Pantene Kıvırcık Bakım 7/24 300ml Saç Kremi Ultra-kremsi yapıdaki Pantene Pro-V formülü her bukleyi şekillendirir. Sabahtan akşama kadar, onları nem ve elektriklenmeden koruyarak belirgin şekilde kalmalarına yardımcı olur.Gün boyu hareketli ve dalgalı buklelerDurulanmayan kremKıvırcık ve söz dinlemeyen saçlar içinGelişmiş Pantene Pro-V formülü..

Pantene Kıvırcık Bakım+Onarıcı Bakım 7/24 300ml Saç Kremi 2 Adet

28,25TL

Pantene Kıvırcık Bakım+Onarıcı Bakım 7/24 300ml Saç Kremi 2 Adet Ultra-kremsi yapıdaki Pantene Pro-V formülü her bukleyi şekillendirir. Sabahtan akşama kadar, onları nem ve elektriklenmeden koruyarak belirgin şekilde kalmalarına yardımcı olur.Gün boyu hareketli ve dalgalı buklelerDurulanmayan kremKıvırcık ve söz dinlemeyen saçlar içinGelişmiş Pante..

Pantene Onarıcı-Kıvırcık 7/24 300ml Saç Kremi 2 Adet

28,25TL

Pantene Onarıcı-Kıvırcık 7/24 300ml Saç Kremi 2 Adet Ultra-kremsi yapıdaki Pantene Pro-V formülü her bukleyi şekillendirir. Sabahtan akşama kadar, onları nem ve elektriklenmeden koruyarak belirgin şekilde kalmalarına yardımcı olur.Gün boyu hareketli ve dalgalı buklelerDurulanmayan kremKıvırcık ve söz dinlemeyen saçlar içinGelişmiş Pantene Pro-V for..

Pantene Şampuan 500 ml. Kremli 2+1

15,90TL

Pantene Şampuan 500 ml. Kremli 2+1Saç Dökülmelerine Karşı Koruma Serisi, saç kırılmalarında %97'ye varan azalma sağlarHer Yıkamadan Sonra Klinik Olarak Kanıtlanmış, Sağlıklı Görünen SaçlarKULLANIM:KİM: Saçlarını yıpratanlar ve aynı zamanda dayanıklılık isteyenler için harika! NE ZAMAN: Saçın yıpranmaya karşı güçlendirilmesi için günlük temizle..

Pantene Şampuan 500 ml. Onarıcı Bakım

15,90TL

Pantene Şampuan 500 ml. Onarıcı Bakım Işıldayan saçlar için yıpranma belirtileriyle mücadele eder.Klinik Olarak İspatlanmış TeknolojiKULLANIM:KİM: Yıpranmış, stresli ve yorgun saçlara sahip olanlar için.NE ZAMAN: Pürüzsüzlük, parlaklık ve kolay şekillendirilebilmeyi yeniden sağlamak için günlük KULLANIM.NASIL: Islak saça masaj yaparak köpürtün..

Pantene Şampuan 500 ml.Argan Yağı

15,90TL

Pantene Şampuan 500 ml.Argan YağıAğırlaştırmadan yıpranmaları onarma KULLANIM:KİM: Saçlarının doğal nem dengesinin onarılması için.NE ZAMAN: Pürüzsüzleştirmek, nemlendirmek ve sağlıklı bir görünümü tekrar kazandırmak için günlük KULLANIM.NASIL: Islak saça masaj yaparak köpürtün. Durulayın. En iyi sonucu elde etmek için, Yağ Terapisi saç bakım ..

Pantene Şampuan 500 ml.Güç ve Parlak

15,90TL

Pantene Şampuan 500 ml. Güç ve ParlakDoğal Sentez Güç ve Parlaklık serisi ile doğanın gücünü keşfedin.Zayıf saçlarda güç ve görünür parlaklık için Sinameki ile zenginleştirilmiştir.KULLANIM:KİM: Saçların doğal nem dengesini ve parlaklığını onarmak için.NE ZAMAN: Kalıntıları hassas bir şekilde ortadan kaldırmak ve saçın doğal nemini ve parlaklığını ..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 24 (2 Sayfa)