Tablo Görünüm:

Dental Care Kürdanlı Diş İpi

7,90TL

Dental Care Kürdanlı Diş İpi Tek kullanımlık kürdanlı diş ipleri steril olarak paketlenmiştir.Kolay kavrama ve kullanım sağlayan ergonomik tasarımı sağlar...

-43%

Oral-B Diş İpi Pro Expert Clınıc

16,90TL 29,90TL

Oral-B Diş İpi Pro Expert Clınıc Oral B Pro-Expert Clinic Line diş ipi diş plağını etkin bir biçimde temizlerken dişetlerine karşı hassastır.Ürün özellikleri:- Dişetlerine karşı hassastır, diş plağını etkin bir biçimde temizler.- Ferahlık ve serinlik hissi verir.- Parçalanmaya karşı dayanıklıdır. ..

Oral-B Diş İpi Satin Floss

13,90TL

Oral-B Diş İpi Satin Floss Oral B diş ipi diş plağını etkin bir biçimde temizlerken dişetlerine karşı hassastır.Ürün özellikleri:- Dişetlerine karşı hassastır, diş plağını etkin bir biçimde temizler.- Ferahlık ve serinlik hissi verir.- Parçalanmaya karşı dayanıklıdır. ..

Oral-B Diş İpi Super Floss

13,90TL

Oral-B Diş İpi Super Floss Oral B diş ipi diş plağını etkin bir biçimde temizlerken dişetlerine karşı hassastır.Ürün özellikleri:- Dişetlerine karşı hassastır, diş plağını etkin bir biçimde temizler.- Ferahlık ve serinlik hissi verir.- Parçalanmaya karşı dayanıklıdır. ..

Oral-b Satin Tape Diş İpi

13,90TL

Oral-b Satin Tape Diş İpiKurdele şeklinde oluşu daha geniş aralıklar için en uygun özelliktir.Parmaklarınıza rahatlıkla sarılan ipeksi dokusuna ek olarak Oral-B Satin Tape diş ipi dişleriniz arasındaki daha geniş boşlukları temizlemenize yardımcı olmak üzere kurdeleye benzer bir şekle sahiptir. Ayrıca, teması ile nane ferahlığı verir ve işe yaradığ..

Sensodyne Diş İpi Expanding Floss

8,90TL

Sensodyne Diş İpi Expanding Floss - 8699522000432 - Diş İpi..

Sensodyne Diş İpi Gentle Tape

8,90TL

Sensodyne Diş İpi Gentle Tape - 8699522000456 - Diş İpi..

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)